MAPA STRONY

GWARANCJA

REALIZACJE

Orion Ogrodzenia gwarantuje najwyższą jakość, fachowy montaż i serwis oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź nas, zadzwoń.

ul. Głębocka 56A

03-246 Warszawa

+48 604 59 59 66

info@orionogrodzenia.pl

©Copirhgt 2023 - Orion Ogrodzenia - Designed by Mainet.pl

MAPA STRONY

GWARANCJA

MAPA STRONY

GWARANCJA

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

z Orion Ogrodzenia możesz być pewny, że wszystko będzie po Twojej myśli

 autor - Marcin Dziobek  

21 maja 2015

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE FIRMY WYKONUJĄCEJ OGRODZENIA?

KRÓTKI PORADNIK DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I FIRM

 

Ogrodzenie spełnia dwie podstawowe role – chroni posiadłość przed intruzami oraz stanowi wizytówkę posesji. Bardzo często montaż płotu zamyka budowę wymarzonego domu, będąc tzw. kropką nad i. Każdy błąd lub niedociągnięcie może stanowić uszczerbek dla estetyki oraz funkcjonalności konstrukcji. Właśnie dlatego, wybierając firmę wykonującą ogrodzenia, należy sprawdzić kilka istotnych kwestii.

 

FACHOWA OBSŁUGA OD A DO Z

 

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, czy firma jest w stanie zapewnić fachowców na każdym etapie zlecenia. Profesjonalne przedsiębiorstwo w tej branży zatrudnia ekspertów, którzy mają szerokie doświadczenie w budownictwie, a dzięki swojej wiedzy potrafią doradzić i znaleźć idealne rozwiązanie dla każdego klienta.

 

Co więcej, najlepiej postawić na firmę, która kompleksowo i bezbłędnie wykona wszelkie konieczne prace – nie tylko zamontuje nowe ogrodzenie, ale także dostarczy je na miejsce, wybuduje podmurówkę czy też zdemontuje stary płot. Dzięki temu unikniemy zatrudniania dwóch wykonawców do jednego zlecenia, co z pewnością korzystnie odbije się na naszej kieszeni.

 

GWARANCJA I SERWIS

 

Kolejna istotna sprawa to gwarancja na wykonane prace budowlane oraz ewentualny serwis. Warto sprawdzić, czy wybrana przez nas firma w swojej ofercie uwzględnia naprawę ogrodzenia, szczególnie jeśli planowane jest zastosowanie bram oraz furtek wyposażonych w coraz popularniejszą automatykę.

 

MNÓSTWO ROZWIĄZAŃ W DOBRYCH CENACH

 

Fachowa firma wykonująca ogrodzenia ma szeroki dostęp do dostawców materiałów ogrodzeniowych, dzięki czemu jest w stanie zrealizować każde zlecenie szybko i w konkurencyjnych cenach. Co więcej, powinna być w stanie zaoferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i zgodne z najnowszymi trendami.

 

CO O FIRMIE MÓWIĄ WCZEŚNIEJSZE PROJEKTY?

 

Wybrana firma budowlana powinna posiadać szerokie i udokumentowane doświadczenie. Najlepiej, jeśli na swojej stronie internetowej udostępnia przegląd zrealizowanych dotychczas projektów – np. ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Dzięki temu możemy szybko ocenić efekt końcowy wykonanych zleceń – zarówno pod względem fachowości, jak i estetyki wykonania.

 

Bardzo wiele firm, poza realizacjami, zamieszcza także referencje od zadowolonych klientów. Jest to prosty sposób na poznanie mocnych stron przedsiębiorstwa oraz potwierdzenie jego wiarygodności.

 

Sprawdź też, na co zwrócić uwagę przy odbiorze ogrodzenia lub znajdź inspirację przeglądając nasze realizacje!

 

 

 

« WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI