STUPROCENTOWA PRYWATNOŚĆ & STYLOWY DESIGN

 

Przesłony ogrodzeniowe na ogrodzenia panelowe to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć na swoim podwórku zaciszny kącik, gdzie będą mogli spokojnie relaksować się bez wścibskich spojrzeń sąsiadów lub przechodniów spacerujących wzdłuż płotu. Jest to także praktyczna opcja, jeżeli zależy nam na wygrodzeniu części posesji – np. ogrodu lub altanki, jak również zasłonięciu niewygodnych jej fragmentów (jak śmietnik lub kompostownik). Co warto wiedzieć o przesłonach ogrodzeniowych dostępnych na rynku? Zapraszamy do lektury!

 

PRZESŁONY OGRODZENIOWE – CO TO JEST?

 

OSŁONY DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

 

Przesłony ogrodzeniowe to specjalne osłonki, które w prosty sposób przymocowuje się do części ogrodzenia panelowego – na całej jego powierzchni lub tylko na wybranym fragmencie, w zależności od upodobań właściciela posesji. Najczęściej są one wykonane z drewna lub z PCV imitującego ten surowiec, dzięki czemu dobrze komponują się praktycznie z każdym otoczeniem (będą współgrały zarówno z rustykalnym domem, jak i nowoczesną willą). Co więcej, można je przemalować na dowolny kolor, tworząc w ten sposób ciekawą aranżację terenu wokół domu.

 

Na rynku dostępne są przesłony ogrodzeniowe o różnej fakturze i gęstości. Wśród z nich znajdziemy pełne (dobre do tworzenia szczelnych barykad) oraz mniej lub bardziej ażurowe (jeśli chcemy tylko lekko osłonić wybraną część podwórka).

 

PRZESŁONY OGRODZENIOWE – MONTAŻ

 

COŚ DLA DOMOWEGO MAJSTERKOWICZA

 

Montaż przesłon ogrodzeniowych to zadanie, z którym z pewnością upora się każdy domowy majsterkowicz (również ten bez większego doświadczenia). Ponieważ osłony mają najczęściej formę listew, które wystarczy wsunąć w przestrzenie między drutami panelu ogrodzenia, nie jest konieczne posiadanie żadnych wyspecjalizowanych narzędzi (wystarczy zwykły śrubokręt). W kilka chwil nasz ogródek lub ulubiony kącik na grilla zyska zupełnie nowy design. Jeżeli jednak zmienimy zdanie, przesłony ogrodzeniowe można w równie łatwy sposób ściągnąć i przesunąć w inną część posesji.

 

Warto przy tym pamiętać, że producenci ogrodzeń panelowych w ofercie posiadają przesłony ogrodzeniowe przeznaczone do montażu na własnych produktach. Zanim zdecydujemy się na zakup osłony, warto sprawdzić, czy na pewno będzie ona pasowała do naszych paneli.

 

OGRODZENIA Z PRZESŁONĄ

 

DODATKOWA OCHRONA TWOJEGO DOMU

 

Przesłony ogrodzeniowe na ogrodzeniu panelowym to nie tylko designerski efekt wizualny oraz gwarancja stuprocentowej prywatności i intymności. Stanowią one także skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych – silnymi podmuchami wiatru, zamieciami śnieżnymi, czy ostrym słońcem. Co więcej, montując przesłony na ogrodzeniu zyskujemy dodatkową barierę dla hałasu dobiegającego z ulicy lub z posesji sąsiada.

 

 

 

« WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI

 

 

PRZESŁONY OGRODZENIOWE

05 października 2017

 autor - Marcin Dziobek  

AKTUALNOŚCI

z Orion Ogrodzenia możesz być pewny, że wszystko będzie po Twojej myśli

KONTAKT

GWARANCJA

MAPA STRONY

GWARANCJA

MAPA STRONY

©Copirhgt 2020 - Orion Ogrodzenia - Designed by Mainet.pl

ul. Kartograficzna 86/13
03-290 Warszawa
+48 604 59 59 66
info@orionogrodzenia.pl
Orion Ogrodzenia gwarantuje najwyższą jakość, fachowy montaż i serwis oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź nas, zadzwoń.

REALIZACJE

GWARANCJA

MAPA STRONY