Zdjęcia Paneli CreaZen

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami:

REALIZACJE

Dostępne rozmiary:

 

Palisady zakończone łukami są idealne w miejscach, gdzie bezpieczeństwo stanowi podstawową kwestię, np. wokół placów zabaw. W miejscach, gdzie istotne jest zabezpieczenie terenu i działanie odstraszające intruzów, poleca się ostro zakończone palisady o prętach o przekroju okrągłym lub w kształcie rombu oraz przyciętych prosto lub pod kątem.

 

Słupy

 

Panele CreaZen są instalowane na słupkach Bekafix. Są to rurowe słupki wyprofilowane w kształcie „h” z bocznym rękawem po lewej i prawej stronie. Przekrój słupa: 70×44 mm. Dzięki temu specyficznemu profilowi instalacja jest bardzo łatwa we wszystkich sytuacjach (zbocza, kąty, itp.).

 

Technologia powlekania

 

Panele są cynkowane ogniowo i pokrywane powłoką poliestrową (min. 60 mikronów). Słupy Bekafix są ocynkowane wewnątrz i na zewnątrz oraz pokryte powłoką poliestrową (min. 60 mikronów).

 

 

Zastosowanie

 

  • Budynki użyteczności publicznej

  • Domy prywatne

  • Zabudowa jednorodzinna

 

Panele

 

Panele mają szerokość 2400 mm i są dostępne w 5 wysokościach od 1000 do 2000 mm. Profile pionowe są przyspawane pod różnymi kątami po obu stronach do profili poziomych. Odstęp pomiędzy pionowymi profilami wynosi maksymalnie 110 mm.

 

System CreaZen

System ogrodzeniowy CreaZen wyróżnia się przede wszystkim modnym wzornictwem zainspirowanym naturalnymi elementami krajobrazu. Pionowe profile krzyżują się ze sobą, a układ ten doskonale wpisuje się w najnowsze trendy w świecie ogrodzeń palisadowych, prezentując świeże spojrzenie na klasyczne podejście do paneli ogrodzeniowych.

 

Zalety

 

Styl

 

Profile paneli zgrzewane są pod różnymi kątami, niektóre też się krzyżują. Dzięki temu tworzą wrażenie nieregularności gałęzi i drzew, powszechne w naturalnym krajobrazie.

 

Proste wzornictwo

 

Panele pozbawione są dodatkowych elementów ozdobnych, zachowując prostotę, a nawet surowość wyglądu.

 

Łatwy montaż

 

Panele CreaZen łączone są ze słupem w zaledwie 4 miejscach poprzez nasunięcie na złączkę. Dodatkowe akcesoria umożliwiają montaż pod różnymi kontami i na uskokach.

PANELE CREAZEN

z Orion Ogrodzenia możesz być pewny, że wszystko będzie po Twojej myśli

Palisada Barofor

Palisada Egidia

Palisada Barofor

Palisada Egidia

Panele CreaZen

Panele CreaZen

KONTAKT

GWARANCJA

MAPA STRONY

GWARANCJA

MAPA STRONY

©Copirhgt 2020 - Orion Ogrodzenia - Designed by Mainet.pl

ul. Kartograficzna 86/13
03-290 Warszawa
+48 604 59 59 66
info@orionogrodzenia.pl
Orion Ogrodzenia gwarantuje najwyższą jakość, fachowy montaż i serwis oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź nas, zadzwoń.

REALIZACJE

GWARANCJA

MAPA STRONY