MAPA STRONY

GWARANCJA

REALIZACJE

Orion Ogrodzenia gwarantuje najwyższą jakość, fachowy montaż i serwis oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź nas, zadzwoń.

ul. Głębocka 56A

03-246 Warszawa

+48 604 59 59 66

info@orionogrodzenia.pl

©Copirhgt 2023 - Orion Ogrodzenia - Designed by Mainet.pl

MAPA STRONY

GWARANCJA

MAPA STRONY

GWARANCJA

KONTAKT

Panele CreaZen

Panele CreaZen

Palisada Egidia

Palisada Barofor

Palisada Egidia

Palisada Barofor

PANELE CREAZEN

z Orion Ogrodzenia możesz być pewny, że wszystko będzie po Twojej myśli

System CreaZen

System ogrodzeniowy CreaZen wyróżnia się przede wszystkim modnym wzornictwem zainspirowanym naturalnymi elementami krajobrazu. Pionowe profile krzyżują się ze sobą, a układ ten doskonale wpisuje się w najnowsze trendy w świecie ogrodzeń palisadowych, prezentując świeże spojrzenie na klasyczne podejście do paneli ogrodzeniowych.

 

Zalety

 

Styl

 

Profile paneli zgrzewane są pod różnymi kątami, niektóre też się krzyżują. Dzięki temu tworzą wrażenie nieregularności gałęzi i drzew, powszechne w naturalnym krajobrazie.

 

Proste wzornictwo

 

Panele pozbawione są dodatkowych elementów ozdobnych, zachowując prostotę, a nawet surowość wyglądu.

 

Łatwy montaż

 

Panele CreaZen łączone są ze słupem w zaledwie 4 miejscach poprzez nasunięcie na złączkę. Dodatkowe akcesoria umożliwiają montaż pod różnymi kontami i na uskokach.

 

Zastosowanie

 

  • Budynki użyteczności publicznej

  • Domy prywatne

  • Zabudowa jednorodzinna

 

Panele

 

Panele mają szerokość 2400 mm i są dostępne w 5 wysokościach od 1000 do 2000 mm. Profile pionowe są przyspawane pod różnymi kątami po obu stronach do profili poziomych. Odstęp pomiędzy pionowymi profilami wynosi maksymalnie 110 mm.

 

Palisady zakończone łukami są idealne w miejscach, gdzie bezpieczeństwo stanowi podstawową kwestię, np. wokół placów zabaw. W miejscach, gdzie istotne jest zabezpieczenie terenu i działanie odstraszające intruzów, poleca się ostro zakończone palisady o prętach o przekroju okrągłym lub w kształcie rombu oraz przyciętych prosto lub pod kątem.

 

Słupy

 

Panele CreaZen są instalowane na słupkach Bekafix. Są to rurowe słupki wyprofilowane w kształcie „h” z bocznym rękawem po lewej i prawej stronie. Przekrój słupa: 70×44 mm. Dzięki temu specyficznemu profilowi instalacja jest bardzo łatwa we wszystkich sytuacjach (zbocza, kąty, itp.).

 

Technologia powlekania

 

Panele są cynkowane ogniowo i pokrywane powłoką poliestrową (min. 60 mikronów). Słupy Bekafix są ocynkowane wewnątrz i na zewnątrz oraz pokryte powłoką poliestrową (min. 60 mikronów).

 

Dostępne rozmiary:

 

REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami:

Zdjęcia Paneli CreaZen