MAPA STRONY

GWARANCJA

REALIZACJE

Orion Ogrodzenia gwarantuje najwyższą jakość, fachowy montaż i serwis oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź nas, zadzwoń.

ul. Głębocka 56A

03-246 Warszawa

+48 604 59 59 66

info@orionogrodzenia.pl

©Copirhgt 2023 - Orion Ogrodzenia - Designed by Mainet.pl

MAPA STRONY

GWARANCJA

MAPA STRONY

GWARANCJA

KONTAKT

SYSTEM ZENTURO / ZENTURO SUPER

z Orion Ogrodzenia możesz być pewny, że wszystko będzie po Twojej myśli

System Zenturo/Zenturo Super

 

Zenturo/Zenturo Super to system panelowy z drutów zgrzewanych naprzemiennie, tworzących oczka w dwóch rozmiarach. Panele są bardzo wytrzymałe dzięki podwójnym (2D) drutom poziomym wzmacniającym konstrukcję.

 

Zalety

 

 • wytrzymała konstrukcja

 • innowacyjność

 • wielofunkcyjność

 • (ogrodzenie, murek, podpora)

 • łatwy montaż

 • pełny system uzupełniony bramami skrzydłowymi

 • Zastosowanie

 • ogrodzenia posesji prywatnych

 • zapewnienie prywatności

 • (tworzenie przesłon)

 • podpórka dla roślin pnących

 • dekoracyjny murek gabionowy w ogrodzie

Panele

 

Zenturo to płaskie panele o oczkach w trzech rozmiarach: 100×100, 100×50 oraz 50×50 mm. Wykonane ze stalowego drutu okrągłego, zgrzewanego naprzemiennie. Panele mają szerokość 2005 mm i są dostępne w wysokościach od 655 do 2005 mm. Średnica drutu poziomego 5,00 mm, pionowego 4,15 mm.

 

Słupy

 

Panele Zenturo mogą być montowane na metalowych słupach Bekaclip przy pomocy obejm Bekafor System Zenturo można także instalować na słupach Bekafor Click, z klipsami wstępnie zamontowanymi na słupach. Do instalacji nie potrzebne są żadne dodatkowe narzędzia.

 

Akcesoria

 

Panele Zenturo można wypełniać na 3 sposoby – pikselami, taśmą Flexo lub taśmą Perfo, by tworzyć unikalne wzory, częściowo lub całkowicie przesłonić panele, przesłonić największe oczka panelu przy budowie murku gabionowego z wypełnieniem o niewielkich rozmiarach

Piksele

 

kwadratowe lub prostokątne elementy wykonane z tworzywa sztucznego pasujące do wszystkich 3 rozmiarów oczek: 100×100, 100×50 i 50×50 mm wciska się je w oczka paneli, tworząc różnorodne wzory dostępne są w kolorze zielonym i antracycie metalizowanym

 

Taśma Flexo

 

wykonana z tworzywa sztucznego dostępna w 2 szerokościach: dla oczek 50 mm i 100 mm przewleka się ją przez oczka siatki zarówno w kierunku poziomym, jak i pionowym, tworząc wzory lub czyniąc panel całkowicie nieprzeziernym dostępna w rolkach 50-metrowych (można ją ciąć na potrzebne długości)w kolorze zielonym i antracytowym

 

 

W przypadku montażu na pochyłościach, z wypełnieniami lub w charakterze murku gabionowego prosimy o zapoznanie się z instrukcją montażu.

Zastosowanie jako murek Gabionowy :

 

Panele

 

Zenturo Super to płaskie panele o oczkach w dwóch rozmiarach: 100×50 i 50×50 mm. Wykonane są ze stalowego drutu okrągłego, zgrzewanego naprzemiennie. Panele mają szerokość 2005 mm i są dostępne w wysokościach od 1705 i 2005 mm. Średnica drutów: poziomy 5,00 mm, pionowy 4,15 mm.

 

Słupy

 

Panele Zenturo Super mogą być montowane na metalowych słupach Beka clip przy pomocy obejm Bekafor System Zenturo Super można także instalować na słupach Bekafor Click, z klipsami wstępnie zamontowanymi na słupach. Do montażu możemy również użyć słupów z profilu 120×40 mm

 

Murek gabionowy może stanowić:

 

element ogrodzenia, także służący jako wygłuszenie dźwięków dobiegających np. z ruchliwej ulicy, wygrodzenie rekreacyjnej części ogrodu – w ten sposób zapewnisz sobie prywatność w miejscu przeznaczonym do wypoczynku, przesłonę, która skryje przed Twoimi oczami grządki z warzywami czy kompostownik.

Rodzaje wypełnień murków gabionowych

 

Murki gabionowe wypełnia się różnego rodzaju materiałami organicznymi i nieorganicznymi. Wypełnienia nie są dostępne w ofercie firmy Betafence, ale z łatwością można je kupić w składach budowlanych i ogrodniczych czy portach rzecznych.

 

Dostosuj rodzaj wypełnienia do efektu, jaki chcesz osiągnąć:Kora drzew, pocięte pnie – zabiorą Cię na spacer po pachnącym lesie; kora dodatkowo oddaje swój aromat, maskując nieprzyjemne zapachy, np. kompostownia,Białe kamienie – będą doskonałym wspomnieniem gorących letnich dni,Łupiny orzecha kokosowego, łodygi bambusa – przywodzą na myśl egzotyczne zakątki znane z wakacyjnych podróży.

 

Kamienie bazaltowe – dają ciekawy efekt kontrastu, jeśli murek zostanie obsadzony roślinami pnącymi o jasno zielonych pędach,Kolorowe szkło – podkreśli prestiżowy charakter posiadłości, idealnie komponuje się z nowoczesnymi bryłami budynków.

REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami:

Zdjęcia Systemu Zenturo

 

System Gabionet

System Zenturo / Zenturo Super

Ogrodzenia Gabionowe

System Gabionet

System Zenturo / Zenturo Super

Ogrodzenia Gabionowe